Statybos aikštelės įrengimas

Išvalome ir išlyginame teritoriją, esant reikalui nugriauname senus esamus pastatus ir statinius, išpjauname medžius, iškertame krūmus, išrauname kelmus, išrenkame akmenis. Nuimame augalini sluoksnį. Įrengiame laikinuosius kelius.

Tvenkinių kasimas

Pagal užsakovo pageidavimus imonė kasa įvairių dydžių, gylio ir formų tvenkinius, irengiant juose vandens įleidimo-išleidimo mechanizmus, salas ir įgyvendinant kitus techninius-inžinerinius sprendimus. Tvenkinių kasimo metu pagal pageidavimą gali būti sutvarkomi šlaitai, melioracijos sistema ir pan. Prieš atliekant darbus visada nemokamai konsultojame užsakovus visasis su darbais susijusiais klausimais.

Žemės darbai

Įvairaus galingumo šiuolaikiškais vikšriniais ekskavatoriais įmonė atlieka žemės kasimo darbus ne tik duobei pamatams įrengti, bet ir iškasti tranšėjas įvairioms komunikacijoms (kabeliams, vamzdžiams, nuotekų surinkimo taploms, ir pan.). Taip pat vykdome pamatų užpylimą gruntu jį sutankinant, formuojame klientams reikalingą teritorijos reljefą ir pagrindus keliams, trinkelių bei kitai dangai.

Galerija