UAB “Klaistvita”

Minijos g. 180C, LT-93269 Klaipėda
Tel.: + 370 46 421121
El. paštas: info@klaistvita.com

Administracija

Direktorius

Virginijus Vitkus

Mob. +370 698 75 578
virginijus@klaistvita.com

Komercijos direktorius

Gintaras Vitkus

Mob. +370 687 56 750
gintaras@klaistvita.com

Vyriausia buhalterė

Vanda LavrenTjavienė

Mob. +370 699 36 456
buhalterija@klaistvita.com

Administratorė

Aurelija Jusčienė

Mob. +370 616 56 724
info@klaistvita.com

Sąmatininkė

Santa Urmonaitė

Mob. +370 683 888 30
samatos@klaistvita.com

Projektų vadovai

Arūnas Cibulskas

Mob. +370 678 81 757
arunas@klaistvita.com

Rimantas Žiaušys

Mob. +370 604 73 727
rimantas@klaistvita.com

Darbų vadovai

Gediminas Šiaulys

Mob. +370 645 66 631
gediminas@klaistvita.com

Mindaugas Baginskas

Mob. +370 683 03 909
mindaugas@klaistvita.com

Valdas Parvainis

Mob. +370 683 37 174
valdas@klaistvita.com

RaimUndas Bučys

Mob. +370 606 90 030
raimundas@klaistvita.com

Kostas Alšauskas

Mob. +370 645 66 632
kostas@klaistvita.com

Parašykite mums

Susisiekite su mumis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.