UAB “Klaistvita”

Minijos g. 180C, LT-93269 Klaipėda
Tel.: + 370 46 421121
El. paštas: info@klaistvita.com

Administracija

Direktorius

Virginijus Vitkus

Mob. +370 698 75 578
virginijus@klaistvita.com

Komercijos direktorius

Gintaras Vitkus

Mob. +370 687 56 750
gintaras@klaistvita.com

Komercijos direktorius

Gintaras Vitkus

Mob. +370 687 56 750
gintaras@klaistvita.com

Vyriausia buhalterė

Vanda LavrenTjevienė

Mob. +370 699 36 456
buhalterija@klaistvita.com

VADYBININKAS

Rolandas paukštys

Mob. +370 673 99 055
rolandas@klaistvita.com

Administratorė

Aurelija Jusčienė

Mob. +370 616 56 724
info@klaistvita.com

Techninio Skyriaus Vadovas

Nerijus Narmontas

Mob. +370 604 737 27
servisas@klaistvita.com

Sąmatininkė – inžinierė

Santa Urmonaitė

Mob. +370 683 888 30
samatos@klaistvita.com

Projektų vadovai

Arūnas Cibulskas

Mob. +370 678 81 757
arunas@klaistvita.com

Darbų vadovai

Vytenis Baranauskas

Mob. +370 606 06 335
vytenis@klaistvita.com

Vytenis Baranauskas

Mob. +370 606 06 335
vytenis@klaistvita.com

Andrius Chochlovas

Mob. +370 645 66 632
andrius@klaistvita.com

Mindaugas Baginskas

Mob. +370 683 03 909
mindaugas@klaistvita.com

Valdas Parvainis

Mob. +370 683 37 174
valdas@klaistvita.com

RaimUndas Bučys

Mob. +370 606 90 030
raimundas@klaistvita.com

Geodezija

Geodezininkas

Julius Dičiūnas

Mob. +370 621 61 466
geodezija@klaistvita.com

Matininkė

Viktorija Krapauskaitė

Mob. +370 623 16 040
geodezija@klaistvita.com

Parašykite mums

Susisiekite su mumis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.