EN LT RU
Klaistvita
Apie musNaujienosVykdomi projektaiAtlikti projektaiKarjeraKontaktai
Klaistvita tinklinio komanda

Vandentiekio tinklų
įrengimas

Įvairūs
žemės darbai

Aplinkos
tvarkymo darbai

Technikos nuoma

Vandentiekio tinklų
įrengimas
Įvairūs
žemės darbai
Aplinkos
tvarkymo darbai
Technikos nuoma

Lauko vandentiekio tinklų įrengimas, lauko buitinių nuotekų tinklų įrengimas, lauko lietaus nuotekų tinklų, priešgaisrinių talpų įrengimas

Statybos aikštelės įrengimas, tvenkinių kasimas, žemės darbai

Žalios vejos įrengimas bei atstatymas, asfaltbetonio dangos įrengimas, šaligatvių bei kelių įrengimas

Tansportas ir statybinė technika ir remontas Atliekame suvirinimo ir tekinimo,frezavimo įvairius dardus

 

Kodėl verta rinktis mus?

 
Mūsų darbuotojų profesionalumas ir ilgametė patirtis padeda įgyvendinti Jūsų projektus.
Turimos technikos pasirinkimas - nuo eskavatorių iki sunkvežimių. Viskas vienoje vietoje ir laiku.
Daug darbuotojų, daug patirties, geri vadovai -
galutinis produktas.
 
 

Kontaktai

 

 

UAB “Klaistvita”

Klaipėda, LT-93269

Tel. + 370 46 421121

El. paštas – info@klaistvita.com

 

Direktorius:

Virginijus Vitkus

Mob. +370 698 75 578

El. paštas – virginijus@klaistvita.com

 

Komercijos direktorius:

Gintaras Vitkus

Mob. +370 687 56 750

El. paštas – gintaras@klaistvita.com

 

Vyriausia buhalterė:

Vanda Lavrenjavienė

Mob. +370 6javienė

Mob. +370 699 36 456

El. paštas – buhalterija@klaistvita.com

 

Administratorė:

Aurelija Jusčienė

Mob. +370 616 56 724

El. paštas – info@klaistvita.com

 

Sąmatininkė:

Santa Urmonaitė

Mob. +370 683 888 30

El. paštas – samatos@klaistvita.com

 

Projektų vadovai:

Arūnas Cibulskas

Mob. +370 678 81 757

El. paštas – arunas@klaistvita.com

 

Gediminas Šiaulys

Mob. +370 645 66 631

El. paštas – gediminas@klaistvita.com

 

Mindaugas Baginskas

Mob. +370 683 03 909

El. Paštas – mindaugas@klaistvita.com

 

Valdas Parvainis

Mob. +370 683 37 174

El. paštas – valdas@klaistvita.com

 

Raimondas Bučys

Mob. +370 606 90 030

El. paštas – raimondas@klaistvita.com

 

Kostas Alšauskas

Mob. +370 645 66 632

El. paštas – kostas@klaistvita.com

 

Rimantas Žiaušys

Mob. +370 604 73 727

El. paštas – rimantas@klaistvita.com

 

 

 

Parašykite mums  

Vardas*:

Tel.:

E-paštas*:

Tekstas*:

 
* - Privaloma įvesti
 

sprendimas webmod: Svetainių kūrimas